KONST / Litografier / Etsning 3721227
nr 372 1227
Etsning
sign, -60, 10/30, 30 x 20
Utrop:
100 kr
Såld:
150 kr
måndag 22 augusti 2005
20/8 20:22:13
100 kr
22/8 00:27:00
Signe Persson-Melin (f. 1925)